Back to Top

ECO-TERM-szybki montaż w zimie

Profile montażowe ECO-TERM wyrobiły sobie markę niezawodnych produktów, które są nieodzownym elementem energooszczędnego budowania. Szczególnie w okresie zimowym warto zwrócić na jeden z najważniejszych aspektów stosowania profili ECO-TERM, jakim jest odporny na warunki pogodowe montaż.

ECO-TERM-szybki montaż w zimie

Niezwykle wysokie właściwości izolacyjne profile montażowe ECO-TERM zawdzięczają budowie warstwowej. Profil składa się z twardego PVC oraz wewnętrznej warstwy, wykonanej z polistyrenu ekstrudowanego. System uzupełnia podwójna uszczelka wykonana ze zmiękczonego polichlorku winylu po obu stronach profilu.

Zastosowanie profili montażowych ECO-TERM stanowi dodatkowe uszczelnienie przy montażu stolarki okiennej, które pozwala na zdecydowane ograniczenie przenikania ciepła. O tym jak to ważne możemy przekonać się właśnie w okresie zimowym, kiedy temperatura spada, a ceny ogrzewania rosną.

Dla utrzymania temperatury oraz wysokości rachunków na niskim poziomie ważne jest nie tylko zastosowanie najlepszych materiałów ale także profesjonalny montaż. Ten jest zdecydowanie łatwiejszy z profilami ECO-TERM, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych.

ECO-TERM-szybki montaż w zimie

Profile do zadań specjalnych.

Na rynku funkcjonuje wiele rozwiązań oferujących docieplenie w montażu. Jednym z elementów, który wyróżnia profile ECO-TERM jest brak konieczności stosowania kleju w trakcie montażu co znacząco skraca czas montażu.
Aby przyspieszyć montaż i jednocześnie mieć pewność, że za każdym razem zostanie on właściwie wykonany profile ECO-TERM montuje się przy pomocy specjalnych blaszek montażowych oraz wkrętów. Dzięki temu uszczelnienie zostaje wykonane natychmiast, gwarantując za każdym razem ten sam niezawodny efekt.

ECO-TERM-szybki montaż w zimie

Doświadczone ekipy rekomendują zastosowanie dodatkowej taśmy rozprężnej, która stanowi dodatkową izolację i jest stosunkowo prosta w montażu w każdych warunkach. Zamontowana taśma powiększa swoją objętość dopasowując się do konstrukcji.

Podsumowując profile montażowe ECO-TERM doceniają zarówno inwestorzy, którzy są pewni że warunki atmosferyczne nie miały wpływu na jakość montażu, jak i ekipy monterskie które oszczędzają znaczną ilość czasu.

ECO-TERM-szybki montaż w zimie

Biorąc pod uwagę rosnące błyskawicznie ceny energii naprawdę warto zdecydować się na sprawdzone rozwiązania, których skuteczność potwierdzają klienci w całej Europie. Właśnie taki rozwiązaniem są profile ECO-TERM, które zapewniają wyśrubowane parametry izolacyjne oraz perfekcyjny montaż za każdym razem.


Wstecz