Back to Top

O FIRMIE

Nasza siedziba znajduje się w Świebodzicach w województwie dolnośląskim, gdzie zlokalizowany jest cały zakład przetwórczy, w tym magazyny i hale produkcyjne.

Działamy na terenie całego kraju i dysponujemy wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na transport i recykling. Głównym przedmiotem naszej działalności jest skup odpadów poprodukcyjnych ze stolarki PVC, które przetwarzamy na wysokogatunkowy regranulat stosowany do produkcji profili PVC.

Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC, którym świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych oraz z większością wiodących producentów profili zarówno w kraju jak i zagranicą, którzy są odbiorcami produkowanych przez nas regranulatów.

Nasza produkcja sięga 25 tysięcy ton regranulatu rocznie i ciągle rośnie, wraz z coraz większym popytem na nasz produkt na rynku.

Zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń i linii produkcyjnych uznanych firm europejskich oraz nacisk kładziony na ciągły rozwój i doskonalenie procesów przetwórczych, gwarantuje najwyższą jakość naszych wyrobów, czyniąc z nas sprawdzonych i godnych zaufania partnerów biznesowych.


Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Kliknij i sprawdź naszą rzetelność >>
 


PARTNERZY

bootom
recyclers
Metal-plast Facebook Metal-plast Youtube