Back to Top

AKTUALNOŚCI

Lipiec 2017

Profile podokienne Metal-Plast z certyfikatem ift Rosenheim

Innowacyjne listwy podparapetowe Metal-Plast uzyskały certyfikat ift Rosenheim potwierdzający ich wysokie właściwości w zakresie przepuszczalności powietrza. Szczelny montaż z wykorzystaniem tego rodzaju profili, to gwarancja znaczącej redukcji strat energii, a tym samym obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

CZYTAJ

Czerwiec 2017

Odbiór odpadów PVC i dostawa listwy w 10 dni od zgłoszenia

Szczyt sezonu budowlanego powoduje, że producenci oraz monterzy stolarki otworowej przyjmują i realizują w tym okresie najwięcej zleceń. Kluczową kwestią dla zachowania ciągłości produkcji i jej najwyższej efektywności jest zatem sprawna obsługa odpadowa i dostawa niezbędnych akcesoriów. Odpad PVC jest w tym okresie odbierany w ciągu 10 dni od zgłoszenia.

CZYTAJ

Maj 2017

Piętrowanie profili podokiennych AVAS

Prawidłowy montaż elementów stolarki otworowej powinien zostać wykonany przy wykorzystaniu wysokiej jakości listwy podparapetowej. W sytuacji, kiedy należy zmniejszyć przestrzeń między ościeżem a ramą, pomocne okazuje się piętrowanie profili podokiennych.

CZYTAJ

Marzec 2017

Najtańszy montaż okien z zastosowaniem taśm izolacyjnych oraz listwy podokiennej Metal-Plast

Instalacja lub wymiana okien i drzwi może być wykonana na wiele różnych sposobów. Należy przy tym zadbać, aby połączenie ramy z murem było przede wszystkim ciepłe i szczelne. Stosując się do zaleceń producenta, dotyczących montażu elementów stolarki otworowej, a także wykorzystując taśmy izolacyjne, pianę poliuretanową oraz wysokiej jakości profile podokienne, możemy osiągnąć zamierzony efekt.

 

CZYTAJ

Luty 2017

Brak przewiewów pod oknami dzięki innowacyjnej listwie podokiennej

Prawidłowo wykonany montaż okien umożliwia pełne wykorzystanie ich zalet. Jeszcze lepszą ochronę przed zimnem, wiatrem oraz wilgocią, zagwarantuje listwa podokienna Metal-Plast. Posiada ona najwyższe klasy w zakresie przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i odporności na obciążenie wiatrem.

 

CZYTAJ

oryginalne kosze na odpady pvc metal-plast
Styczeń 2017

Kosze na odpady to podstawa obsługi recyklingowej

Inwestycja w kosze na odpady PVC to jeden z podstawowych kosztów, jakie musi ponieść firma recyklingowa. Firma Metal-Plast posiada charakterystyczne kosze, które odznaczają się tabliczką z wytłoczonym logo oraz wykonane są ze stali ocynkowanej. Mimo oznaczeń, poprzez nieuczciwe działania konkurencyjnych firm recyklingowych, zginęło nam już 1000 koszy na odpady.

 

CZYTAJ

Październik 2016

Nowość! Innowacyjne kości zgrzewne od Metal-Plast

Metal-Plast poszerza swoją ofertę akcesoriów do stolarki o kości zgrzewne. Zaprojektowane specjalnie według wymagań profesjonalistów z branży okiennej, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stabilnym mocowaniem, a dzięki innowacyjnemu sposobowi zapięcia, znacząco redukują czas montażu.

 

CZYTAJ

metal-plast kosze kontenery
Lipiec 2016

Metal-Plast zakupił nowe kosze i kontenery, aby utrzymać obsługę odpadową na najwyższym poziomie

Firma Metal-Plast, będąca krajowym liderem w recyklingu pookiennych odpadów PVC, zakupiła kolejne 1000 koszy oraz 10 kontenerów na potrzeby dalszego podnoszenia standardów swoich usług. Rozwój sektora stolarki otworowej oraz jego sezonowe zapotrzebowanie sprawiają, że tylko odpowiednia ilość pojemników gwarantuje sprawną obsługę odpadową.

 

CZYTAJ

obsluga odpadowa metal-plast
Czerwiec 2016

Europejskie standardy obsługi odpadowej

Firma Metal-Plast działa od ponad 20 lat na rynku polskim, gdzie jest liderem recyklingu PVC, a od 2010 r. również na rynku niemieckim, czeskim, austriackim, słowackim i węgierskim. Oferuje swoim klientom wysoki poziom usług w zakresie odbioru odpadów pookiennych i dostarcza komponenty do produkcji okien.

 

CZYTAJ

Nowość! DAS – profil podokienny dla wymagających
Kwiecień 2016

Nowość! DAS – profil podokienny dla wymagających

Metal-Plast wprowadził do gamy oferowanych produktów kolejny profil transportowo-montażowy – DAS. Konstrukcja listwy podokiennej gwarantuje dopasowanie do okien wytwarzanych na systemach ALUPLAST, SCHÜCO, SALAMANDER STREAMLINE 76 oraz WITAL. Profil posiada innowacyjny system izolacji w postaci uszczelek na szczycie komór zewnętrznych, które dopasowują się do ramy okna.

 

CZYTAJ


PARTNERZY

bootom
recyclers recyclers