Back to Top

WYDARZENIA

Drużyna Św. Mikołaja

Drużyna Św. Mikołaja

Naszą dobrą tradycją jest, że w okolicach Świąt Bożego Narodzenia pracownicy Metal – Plast zamieniają się w pomocników Św. Mikołaja i przygotowują świąteczne niespodzianki dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka, będących pod pieczą Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Salvator Od 2007 Fundacja nieustannie pomaga dzieciom oraz młodzieży, która wymaga szczególnej opieki lub wywodzi się ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.
CZYTAJ

Konkurs na Firmową Kartkę Świąteczną

Konkurs na Firmową Kartkę Świąteczną

Na przełomie listopada i grudnia odbył się konkurs plastyczny na Firmową Kartkę Świąteczną. Do udziału w nim zaprosiliśmy dzieci pracowników w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 7 oraz dzieci w wieku 8 – 13 lat. Przedmiotem konkursu było wykonanie Firmowej Kartki Świątecznej z użyciem firmowego hasła „Nie ma PlanetyB” dowolną techniką – wyklejanka, rysunek, malunek z użyciem firmowego logo.
CZYTAJ

”PosprzątajMY Świebodzice” – wspólna akcja Miasta Świebodzice i Metal-Plast

”PosprzątajMY Świebodzice” – wspólna akcja Miasta Świebodzice i Metal-Plast

Od zawsze ekologia i dbałość o środowisko naturalne są wpisane w misję naszej firmy dlatego razem z Miasto Świebodzice 24 września 2022 zorganizowaliśmy akcję PosprzątajMY Świebodzice. W słoneczne sobotnie przedpołudnie ponad 100 chętnych wolontariuszy zgłosiło się do posprzątania Świebodzic.
CZYTAJ

Disco Integracja 2022!

Disco Integracja 2022!

Po długiej przerwie 10 września odbyło się spotkanie integracyjne pracowników Metal-Plast i NIDA Extrusion. Nie mogło zabraknąć wielu atrakcji, świetnej muzyki oraz znakomitej atmosfery, którą w tym roku współtworzyło ponad 110 osób. Dziękujemy! Tegoroczna impreza odbyła się w hotelu Księżyc pod hasłem Disco Integracja.
CZYTAJ

Biznes Run

Poland Business Run 2022

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ten ma charakter sztafety – występuje w niej pięciu zawodników. Bieg organizowany jest już od 2012 roku.
  CZYTAJ

Drużyna Metal-Plast w rozgrywkach Zakładowej Ligi Piłki Nożnej

Drużyna Metal-Plast w rozgrywkach Zakładowej Ligi Piłki Nożnej

Inicjatorem i pomysłodawcą Zakładowej Ligi Piłki Nożnej jest OSiR w Świebodzicach. Celem zmagań w tej lidze było zrzeszenie, integracja i zaproszenie do sportowej rywalizacji firm ze Świebodzic.
CZYTAJ

Majówka Konkurs 2022

Majówka Konkurs 2022

To już nasza tradycja, że w okresie Majówki zapraszamy pracowników Metal-Plast i Nida Extrusion do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. W tegorocznej edycji uczestnicy mieli za zadanie wykonać zdjęcie inspirując się firmowym hasłem „NIE MA PLANETY B” wraz z flagą konkursową.
CZYTAJ

Poland Business Run 2021

Poland Business Run 2021

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy , który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Inicjatywa ta ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.
CZYTAJ

Majówka Konkurs

Majówka Konkurs

Pod koniec kwietnia wszyscy pracownicy Metal –Plast oraz Nida Extrusion zostali zaproszeni do wzięcia udziału w „Majówka Konkurs”. Zasady konkursu były proste: wystarczyło wybrać się na wycieczkę, zsumować ilość kroków którą trzeba było pokonać do wybranego przez siebie celu, a swój wynik zanotować na fladze konkursowej, którą każdy z pracowników wcześniej otrzymał. Następnie należało wykonać zdjęcie celu swojej wycieczki wraz flagą z uzupełnioną ilością pokonanych kroków i przesłać pod wskazany adres email.
CZYTAJ

Drużyna Św. Mikołaja

Drużyna Św. Mikołaja

To już tradycja, że w grudniu pracownicy Metal – Plast zamieniają się w pomocników Św. Mikołaja i przygotowują świąteczne niespodzianki dla podopiecznych z Domów Dziecka. Od lat nasza firma współpracuje z wałbrzyską Fundacją Salvator, która wspiera rodzinne domy dziecka oraz przedszkola. Od 2007 Fundacja nieustannie pomaga dzieciom oraz młodzieży, która wymaga szczególnej opieki lub wywodzi się ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

CZYTAJ