Back to Top

WYDARZENIA

Majówka Konkurs

Majówka Konkurs

Pod koniec kwietnia wszyscy pracownicy Metal –Plast oraz Nida Extrusion zostali zaproszeni do wzięcia udziału w „Majówka Konkurs”. Zasady konkursu były proste: wystarczyło wybrać się na wycieczkę, zsumować ilość kroków którą trzeba było pokonać do wybranego przez siebie celu, a swój wynik zanotować na fladze konkursowej, którą każdy z pracowników wcześniej otrzymał. Następnie należało wykonać zdjęcie celu swojej wycieczki wraz flagą z uzupełnioną ilością pokonanych kroków i przesłać pod wskazany adres email.
CZYTAJ

Drużyna Św. Mikołaja

Drużyna Św. Mikołaja

To już tradycja, że w grudniu pracownicy Metal – Plast zamieniają się w pomocników Św. Mikołaja i przygotowują świąteczne niespodzianki dla podopiecznych z Domów Dziecka. Od lat nasza firma współpracuje z wałbrzyską Fundacją Salvator, która wspiera rodzinne domy dziecka oraz przedszkola. Od 2007 Fundacja nieustannie pomaga dzieciom oraz młodzieży, która wymaga szczególnej opieki lub wywodzi się ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

CZYTAJ

Konkurs Plastyczny na Firmową Kartkę Świąteczną

Konkurs Plastyczny na Firmową Kartkę Świąteczną

Na przełomie listopada i grudnia odbył się konkurs plastyczny na Firmową Kartkę Świąteczną. Do udziału w nim zaprosiliśmy dzieci pracowników w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 7 oraz dzieci w wieku 8 – 13 lat. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką – wyklejanka, rysunek, malunek z użyciem firmowego logo. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności.

CZYTAJ

Karnawałowe szaleństwo dla najmłodszych

Karnawał to czas imprez i zabaw. W tym okresie nie zapominamy o dzieciach, które każdego roku chętnie uczestniczą w zabawie dla najmłodszych. Tegoroczna impreza zorganizowana 25 stycznia w Hotelu Księżyc Świebodzice była pełna atrakcji, zabaw oraz pysznych smakołyków. O świetne humory dzieci oraz rodziców zadbała firma Kamayu Art Świat Sztuki i Zabawy, a główną atrakcją było magiczne „Bańkowe Show”.

CZYTAJ

Pomocnicy Mikołaja!

Na naszych pracowników zawsze można liczyć! Dziękujemy, że wspólnie ze Św. Mikołajem odwiedziliście podopiecznych fundacji „SALVATOR”. Z całą pewnością długo nie zapomną tego magicznego wieczoru.
CZYTAJ

ECOINTEGRACJA 2019 już za nami!

28 września odbyło się już kolejne spotkanie integracyjne pracowników Metal-Plast i NIDA Extrusion. Nie mogło zabraknąć wielu atrakcji, świetnej muzyki oraz znakomitej atmosfery, którą w tym roku współtworzyło ponad 140 osób. Dziękujemy!

CZYTAJ

Wesołe klauny, pokaz malowania światłem „Kraina lodu” i fantastyczny występ grupy akrobatycznej czyli bal karnawałowy dla dzieci

Karnawał to już tradycyjnie czas, na który czekają dzieci pracowników firm METAL-PLAST i NIDA Extrusion. W tym roku Bal Karnawałowy odbył się 23 lutego. Dzieci w wieku od kilku miesięcy do lat mniej więcej 13-stu chętnie, brały udział w konkursach, zabawach i tańcach prowadzonych przez grupę wesołych klaunów.

CZYTAJ

„Mikołaj poszukuje pracowników”, paczki dla dzieci z Domów Dziecka w Wałbrzychu

METAL-PLAST od kilku lat przekazuje stałą część dochodów z zakupów koszy z odpadem PVC na rzecz Fundacji Salvador. W tym momencie Fundacja opiekuje się łącznie 4 Domami Dziecka, w Wałbrzychu i Strzegomiu. Mieszkańcy poszczególnych domów to młodzież w wieku szkolnym, potrzeby są olbrzymie.

CZYTAJ

Sting i Shaggy w Łódzkiej Arenie – prawdziwa radość z muzyki

W tym roku wyróżnieni za wzorową prace pracownicy firmy METAL-PLAST zostali zaproszenia na koncert Stinga i Shaggiego, koncert odbył się 17 listopada 2018r. w Łódzkiej Arenie. Niesamowita atmosfera, pozytywna, radosna muzyka, artyści, którzy bawią się śpiewanymi utworami – ponad 1,5 godziny wypełnione zabawą i tańcem. Wszyscy uczestnicy wyjazdu integracyjnego zgodnie stwierdzili, że to był jeden z najlepszych koncertów, w których wzięli udział.

CZYTAJ

68 osób wyróżnionych w trakcie spotkania integracyjnego i wspólna zabawa naprawdę do „BIAŁEGO RANA”

Jak co roku pracownicy Metal-Plast i NIDA Extrusion spotkali się by wspólnie spędzić czas, porozmawiać i przede wszystkim wspólnie się pobawić. W tym roku spotkanie integracyjnie odbyło się w Dziećmorowicach w Karczmie Góralskiej i swoją tematyka nawiązywało do bogatej tradycji zabaw góralskich.

CZYTAJ