Back to Top

WYDARZENIA

Luty 2019

Wesołe klauny, pokaz malowania światłem „Kraina lodu” i fantastyczny występ grupy akrobatycznej czyli bal karnawałowy dla dzieci

Karnawał to już tradycyjnie czas, na który czekają dzieci pracowników firm METAL-PLAST i NIDA Extrusion. W tym roku Bal Karnawałowy odbył się 23 lutego. Dzieci w wieku od kilku miesięcy do lat mniej więcej 13-stu chętnie, brały udział w konkursach, zabawach i tańcach prowadzonych przez grupę wesołych klaunów.

CZYTAJ

Grudzień 2018

„Mikołaj poszukuje pracowników”, paczki dla dzieci z Domów Dziecka w Wałbrzychu

METAL-PLAST od kilku lat przekazuje stałą część dochodów z zakupów koszy z odpadem PVC na rzecz Fundacji Salvador. W tym momencie Fundacja opiekuje się łącznie 4 Domami Dziecka, w Wałbrzychu i Strzegomiu. Mieszkańcy poszczególnych domów to młodzież w wieku szkolnym, potrzeby są olbrzymie.

CZYTAJ

Listopad 2018

Sting i Shaggy w Łódzkiej Arenie – prawdziwa radość z muzyki

W tym roku wyróżnieni za wzorową prace pracownicy firmy METAL-PLAST zostali zaproszenia na koncert Stinga i Shaggiego, koncert odbył się 17 listopada 2018r. w Łódzkiej Arenie. Niesamowita atmosfera, pozytywna, radosna muzyka, artyści, którzy bawią się śpiewanymi utworami – ponad 1,5 godziny wypełnione zabawą i tańcem. Wszyscy uczestnicy wyjazdu integracyjnego zgodnie stwierdzili, że to był jeden z najlepszych koncertów, w których wzięli udział.

CZYTAJ

Wrzesień 2018

68 osób wyróżnionych w trakcie spotkania integracyjnego i wspólna zabawa naprawdę do „BIAŁEGO RANA”

Jak co roku pracownicy Metal-Plast i NIDA Extrusion spotkali się by wspólnie spędzić czas, porozmawiać i przede wszystkim wspólnie się pobawić. W tym roku spotkanie integracyjnie odbyło się w Dziećmorowicach w Karczmie Góralskiej i swoją tematyka nawiązywało do bogatej tradycji zabaw góralskich.

CZYTAJ

Marzec 2018

Profile montażowe ECO-TERM od METAL-PLAST na targach w Norymberdze

Wiosenny, piękny okres firma Metal-Plast rozpoczęła od debiutu swoich nowych profili montażowych ECO-TERM na międzynarodowych targach branżowych FENSTERBAU FRONTALE 2018, które się odbyły w dniach 21-24 marca w Norymberdze.

CZYTAJ

Luty 2018

Mikołaj zawsze o nas pamięta

Sam koniec ferii zimowych w naszym województwie to także okazja do wspólnej zabawy i wizyty Świętego Mikołaja. Mnóstwo konkursów, wesoła muzyka, słodki poczęstunek, a także wyczekane przez wszystkich prezenty, to jak zwykle tradycyjna impreza dla pracowników firm Metal-Plast oraz Nida Extrusion.

CZYTAJ

Listopad 2017

Rock w najlepszym wydaniu na koncercie Queen i Adam Lambert

Koncert zespołu Queen z udziałem Adama Lamberta, który na stałe współpracujące z tą formacją, to kolejna atrakcja, jaką mieliśmy okazję wspólnie zobaczyć w ramach firmowego wyjazdu dla wyróżnionych pracowników.

CZYTAJ

Wrzesień 2017

Integracja 2017 – Żegnamy stare witamy NOWE!

Pracownicy firm Metal-Plast oraz Nida, jak co roku, bawili się wspólnie na imprezie integracyjnej. Tym razem pojawiła się dodatkowa okazja do świętowania – otwarcie i rozpoczęcie funkcjonowania nowego zakładu. Właśnie dlatego wydarzenie odbyło się pod nazwą Letniego Sylwestra, który symbolizuje przejście w nowy etap działalności firmy.

CZYTAJ

Marzec 2017

Metal-Plast na MADE Expo 2017

Profile podokienne Metal-Plast zostały zaprezentowane na targach MADE EXPO 2017. Dzięki współpracy z firmą Termo Profil Sp z o.o., zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się listwie podparapetowej zamontowanej bezpośrednio na profilach okiennych.

CZYTAJ

Luty 2017

Mikołajki w Metal-Plast

Mimo tego, że już niemal pod koniec zimy, to św. Mikołaj zawsze pamięta o mniejszych i większych dzieciach pracowników firm Metal-Plast oraz Nida. Również w tym roku zawitał do nas z workiem pełnym prezentów. Towarzyszyli mu jego pomocnicy oraz kolorowi gości z dalekiej Ameryki Północnej.

CZYTAJ


PARTNERZY

bootom
recyclers