Back to Top

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA NA TARGACH BUDMA 2019

Na swoim stoisku METAL-PLAST zaprezentuje pełną ofertę produktową.

Jednak głównym tematem będzie ECO-TERM, najnowszy produkt firmy. Profil montażowy dedykowany do montażu stolarki okiennej w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. 

ECO-TERM na targach BUDMA 2019

Chcemy Państwu zaprezentować montaż okna w warstwie docieplenia. Badania dowiodły, że jest to metoda, która najefektywniej ogranicza straty ciepła, do minimum neutralizuje występowanie mostków termicznych zapobiegając przemarzaniu ściany w miejscu połączenia ze stolarką. Umożliwia też w jeszcze większym stopniu wykorzystanie powierzchni przeszkolonej – ilość światła przenikającego do wnętrza i pole widzenia są maksymalne w przy zastosowaniu tej technologii montażu. Jednocześnie inwestor uzyskuje dużą przestrzeń użytkową na parapecie wewnętrznym.

Montaż okna w warstwie docieplenia to jedno z podstawowych zastosowań ECO-TERMU, umożliwia:

  • Szczelne połączenie ramy okiennej z murem
  • Eliminację mostków termicznych
  • Prawidłowe wykonanie izolacji paroszczelnej i paroprzepuszczalnej
  • Prosty i szybki montaż
  • Gotowy, kompletny zestaw do montażu

Montaż okna w warstwie izolacji to technologia, która systematycznie się rozwija i zyskuje coraz większą popularność. Na naszym stoisku dowiedzą się Państwo jak wykonać go przy użyciu zestawu ECO-TERM. Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania.

 

ECO Regranulat PVC

Jakość oryginału za cenę recyklingu!

Metal-Plast jest jednym z największych w Europie recyklerów twardego PVC, odbiera odpady poprodukcyjne od producentów profili okiennych i drzwiowych i przetwarza je na wysokiej jakości regranulat. Nasz regranulat powstaje na bazie czystych przemiałów, jest poddawany wielostopniowej separacji, nie jest uzupełniany o dodatkowe wypełniacze dzięki czemu uzyskujemy surowiec o cechach bardzo zbliżonych do oryginału. Zaprezentujemy wytwarzany ECO Regranulat w kilku najczęściej wybieranych kolorach.

 

Profile-transportowo montażowe

Profili transportowo-montażowych zapewnia skuteczną ochronę w transporcie, ale ze względu na swoje cechy stanowi doskonałą podstawę do montażu. Profile Metal-Plast gwarantują szczelność połączenia z ramą okienną, jednocześnie zapewniają bardzo dobre parametry dotyczące przenikalności cieplnej. Cechą, którą często podkreślają nasi Klienci jest możliwość piętrowana, profile bardzo dobrze łączą się ze sobą i są dobrze dopasowane do systemów okiennych co umożliwia łatwe zabudowanie wolnych przestrzeni i ułatwia profesjonalny montaż w różnych sytuacjach budowlanych.

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dedykowane do większości popularnych systemów okiennych, wszystkie zostaną zaprezentowane na naszym stoisku.

 

Kości zgrzewne – NOWY ROZMIAR już w sprzedaży

METAL-PLAST jest producentem innowacyjnych kości zgrzewnych, które rozpierają się w czterech kierunkach. Umożliwia to precyzyjne wycentrowanie elementu, prawidłowe osadzenie i trzymanie we wzmocnieniu ramy. Mocowanie kości zgrzewnych możliwe jest jednym ruchem przy pomocy specjalnego klucza. W razie niewłaściwego montażu  klin może być szybko wybity, co znacznie skraca czas wprowadzenia ewentualnej poprawki. Jakość i trwałość zgrzewu gwarantuje duża powierzchnia czołowa kości, a znaczna liczba małych, szybkotopliwych wypustów przyspiesza zgrzewanie.

W tym roku firma uzupełniła ofertę o nowy rozmiar, aktualnie dostępne rozmiary kości to:

  • 50*40 mm
  • 60*40 mm
  • 60*45 mm
  • 65*45 mm

Serdecznie zapraszamy!

Hala 5, stoisko nr 106

Do zobaczenia!


Wstecz