Back to Top

Energooszczędne profile ECO-TERM na poznańskiej BUDMIE

Pandemia nie zniechęciła zarówno wystawców oraz odwiedzających do uczestnictwa w 30, jubileuszowej edycji międzynarodowych targów BUDMA. W miejscu, w którym spotykają się najwięksi gracze oraz gdzie wyznaczane są najważniejsze trendy nie mogło zabraknąć prezentacji ECO-TERM – profili do ciepłego montażu.

Poznańska BUDMA to uznana europejska marka, gdzie spotykają się producenci, projektanci, wykonawcy oraz inwestorzy i deweloperzy. Tegoroczna, okrągła edycja targów potwierdziła dalszy dynamiczny wzrost całego sektora budowlanego. Pokazała także jak bardzo ważna i cenna jest możliwość bezpośredniego spotkania z klientami i partnerami biznesowymi.  
Zielone światło dla energooszczędnego budownictwa.

Energooszczędne profile ECO-TERM na poznańskiej BUDMIE

Targi Budma potwierdziły po raz kolejny to o czym zarówno producenci, jak i dostawcy wiedzą od dawna. Tematem numer jeden jest nadal budownictwo energooszczędne. Zmieniające się regulacje prawne oraz galopujące ceny energii sprawiają, że zainteresowanie tą tematyką jest większe niż kiedykolwiek.

W oczekiwania odwiedzających doskonale wpisała się strefa Dobry Montaż – Budujesz dla Pokoleń, której częścią była ekspozycja naszej firmy. Strefa powstała z inicjatywy związku Polskie Okna i Drzwi, który zrzesza firmy wspierające stosowanie ekologicznych rozwiązań w nowoczesnym budownictwie.

Energooszczędne profile ECO-TERM na poznańskiej BUDMIE
W ramach strefy zorganizowano wiele pokazów oraz prezentacji z zakresu zasad budownictwa pasywnego. Odwiedzający mieli także okazję porozmawiania z naszymi ekspertami oraz zapoznania się z bieżącą ofertą.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nagradzany profil do ciepłego montażu ECO-TERM. Odwiedzający mieli okazję dowiedzieć się dlaczego właściwy montaż stolarki ma tak kluczowe znaczenie dla budownictwa ekologicznego oraz dlaczego warto decydować się na tak przemyślane rozwiązania, jak profile ECO-TERM.

Energooszczędne profile ECO-TERM na poznańskiej BUDMIE

Wielowarstwowe profile ECO-TERM zapewniają stabilną podstawę dla nawet najcięższych systemów stolarki, a także znakomite parametry izolacyjne zabezpieczające dom zarówno przed utratą ciepła, jak i przenikaniem wilgoci. Firmy instalatorskie szczególną uwagę zwróciły na cechy profili, które ułatwiają wykonanie profesjonalnego i szybkiego montażu.  

Kolejny rok z rekordem METAL-PLAST w zakresie ograniczenia emisji CO2!

Targi BUDMA były też znakomitą okazją dla nas do podzielenia się świetnymi informacjami dotyczącymi naszych wyników w obszarze przetwarzania odpadu PVC na pełnoprawny surowiec, który znajduje uznanie producentów z wielu europejskich krajów. Rok 2021 zakończyliśmy z rezultatem ponad 29 000 ton przetworzonego odpadu PVC. To ponad 58 000 ton CO2, które nie trafiły do atmosfery!

Energooszczędne profile ECO-TERM na poznańskiej BUDMIE


Wstecz