Back to Top

METAL-PLAST partnerem wspierającym III-go Międzynarodowego Forum Stolarki

W dniach 29-30 sierpnia w Mszczonowie odbędzie się III Międzynarodowe Forum Stolarki Budowlanej. Podczas wydarzenia METAL-PLAST zaprezentuje swój najnowszy produkt, profil montażowy ECO-TERM.

 

Międzynarodowe Forum Stolarki

W dniach 29-30 sierpnia w Mszczonowie odbędzie się III Międzynarodowe Forum Stolarki Budowlanej. Podczas wydarzenia METAL-PLAST zaprezentuje swój najnowszy produkt, profil montażowy ECO-TERM

Tegoroczna tematyka forum

Międzynarodowe Forum Stolarki to dwudniowe spotkanie branżowe skierowane do producentów oraz dystrybutorów stolarki okienno-drzwiowej. W tym roku odbędzie się ono po raz trzeci. Głównym tematem spotkania jest odpowiedź na pytanie: Co najbardziej kręci polskich i zagranicznych architektów i konsumentów w kontekście zmieniających się potrzeb i upodobań, a także przepisów prawa i ustaw. Innowacje, nowe technologie, konkurencyjność, techniki sprzedaży i efektywność promocji to najważniejsze zagadnienia, które będą poruszane.

Nowość od METAL-PLAST

W trakcie forum zostanie zaprezentowany najnowszy produkt firmy – innowacyjny profil montażowy ECO-TERM. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć przykład montażu, porozmawiać ze specjalistami, uzyskać szczegółowe informacje o produkcie i jego zastosowaniu.

 

 

Wysoka klasa szczelności i doskonałe parametry cieplne

Profil montażowy ECO-TERM to rozwiązanie dedykowany do montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Ma budowę sandwiczową, do jego produkcji wykorzystujemy twarde PVC oraz polistyren ekstrudowany o wysokich właściwościach izolacyjnych. Ważnym elementem gwarantującym szczelność połączenia jest podwójna, wysokiej jakości uszczelka wykonaną ze zmiękczonego polichlorku winylu. ECO-TERM spięty z ramą okna spełnia najwyższe standardy w zakresie szczelności i pozwala uzyskać bardzo dobre parametry cieplne, np. dla profili okiennych o szerokości 90 mm współczynnik przenikania ciepła wynosi U=0,47 W/(m²K).

 

 

Gwarancja stabilnego posadowienia

Ważną cechą ECO-TERMU jest bardzo duża nośność – do 600 kg/mb. Jest to szczególnie ważne przy montażu profili drzwiowych i dużych wielkopowierzchniowych okien. Wbudowane w podstawę stalowe podkładki pozwalają skręcić śrubami spiętrowane profile lub profile wpięte w ramę.

Ze względu na swoją budowę i zastosowane rozwiązania profile montażowe ECO-TERM mogą być stosowane w różnorodnych sytuacjach montażowych. Z punktu widzenia montera jest to rozwiązanie umożliwiające sprawne przeprowadzenie pracy i ułatwiające prawidłowy montaż stolarki okiennej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i rozmowy.


Wstecz