Back to Top

Osłony OR – szybkie i skuteczne zabezpieczenie ramy renowacyjnej

Choć Problem uszkodzonych podczas transportowania ram renowacyjnych oraz skrzydeł jest dla wielu firm niezwykle kosztowny, to do tej pory nie doczekał się skutecznego i funkcjonalnego rozwiązania. Teraz pojawiła się stworzona przez firmę Metal-Plast osłona ramy OR – pierwszy tego typu produkt na rynku.

 

profil_oslona_ramy_renowacyjnej-250x221

 

Od wielu lat nasi partnerzy zajmujący się produkcją okien sygnalizowali, że obicia ram renowacyjnych w trakcie transportu, ślady po uderzeniach, czy odciski pozostawione na skrzydłach przez pasy spinające to realny i częsty problem – mówi Bernard Czech, Krajowy Dyrektor ds. Kluczowych Klientów Metal-Plast. Byliśmy zaskoczeni słysząc, że na rynku nie istniało żadne rozwiązanie, które rozwiązywało by tę kwestię. Od razu pomyśleliśmy, że czas najwyższy to zmienić.

Tworząc osłony OR firma postawiła na prostotę oraz funkcjonalność. Zaproponowane rozwiązanie nie tylko skutecznie chroni ramy, ale jest również niezwykle proste w użyciu. Elastyczna konstrukcja umożliwia montaż zabezpieczeń przez jednego pracownika szybko i bez użycia siły. Wystarczy zapiąć ramę w koło okna i gotowe.

Kolejną zaletą osłon OR jest zapewniająca ich szerokie zastosowanie uniwersalność. Osłony zostały zaprojektowane w dwóch najczęściej wykorzystywanych rozmiarach i doskonale się sprawdzą w zdecydowanej większości dostępnych na rynku ram oraz skrzydeł okiennych.

Stosując Osłony OR można zapomnieć o innych, niewygodnych materiałach do pakowania, takich jak pianki, kartony czy styropian, zajmujących bardzo dużo cennego miejsca na magazynie Osłony OR sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie ramy oraz skrzydła okienne przemieszczają się za pośrednictwem taśmy produkcyjnej. Zastosowanie osłon skutecznie zapobiega wszelkim otarciom i obiciom powstającym przy przemieszczaniu się okien.

 

profil_oslona_ramy_renowacyjne2-100x88 profil_oslona_ramy_renowacyjne3-100x88 profil_oslona_ramy_renowacyjne4-100x88 profil_oslona_ramy_renowacyjne5-100x88 profil_oslona_ramy_renowacyjne6-100x88 profil_oslona_ramy_renowacyjne7-100x88

 

OR została pokryta warstwą transparentnego PVC ,co zapewnia mocne trzymanie w trakcie transportu.

Warto wspomnieć, że przy pracy nad osłonami OR firma Metal-Plast współpracowała z firmą OKNOPLAST, która, jako czołowy producent okien, przykłada szczególną wagę do nowatorskich rozwiązań, gwarantujących bezpieczny i komfortowy proces logistyczny.

Mimo, że produkt dopiero pojawił się na rynku już budzi wielkie zainteresowanie branży związanej ze stolarką okienną. Firmy korzystające z tego rozwiązania cenią to rozwiązanie głównie za prostotę i szybkość zabezpieczenia okna oraz brak skarg klientów i reklamacji wynikających z widocznych uszkodzeń ram okiennych.

METAL-PLAST’ 2015

Źródło www.oknonet.pl – HTTP://OKNONET.PL/AKCESORIA/AKCESORIA_OKNA/OKLADZINY/NEWS,22133.HTML


Wstecz