Back to Top

Rozwijamy się dla naszych klientów

W Metal-Plast dbamy o stały rozwój i proponowanie naszym klientom coraz lepszych rozwiązań. Aby zapewnić jeszcze sprawniejszy odbiór odpadów PVC właśnie dokupiliśmy kolejnych 20 kontenerów wielkogabarytowych o pojemności 36m3 oraz 55 kontenerów przeładunkowych typu „jeżyk”.

Rozwijamy się dla naszych klientów

Przekazywanie odpadu PVC do recyklingu jest nie tylko opłacalne finansowo, ale także bardzo ważne z punktu widzenia ochrony naszej planety. Tworząc nieustannie  nowe rozwiązania oraz programy wspierające dla klientów staramy się, aby każdego roku krąg firm, które dostrzegają korzyści z recyklingu odpadów stawał się coraz większy.

Zarządzanie odpadami może być wyzwaniem dla każdego przedsiębiorcy. Szczególnie uciążliwe jest przechowywanie odpadów produkcyjnych, które mogą zajmować mnóstwo przestrzeni i wymagać nieustannych prac porządkowych. Wsłuchując się przez wiele lat w potrzeby naszych partnerów wypracowaliśmy model wsparcia logistycznego, który pozwala im skutecznie radzić sobie z tym problemem.

Coraz więcej kontenerów i jeszcze szybszy odbiór odpadów.

Podstawowym elementem systemu odbioru odpadów PVC od klientów są kontenery wielkogabarytowe. Dostarczane do naszych klientów bezpłatnie rozwiązują w prosty i skuteczny sposób problem przechowywania odpadów. Dodatkowo stosowanie kontenerów usprawnia wywóz odpadu z terenu zakładu, a wrzucane do kontenera odpady nie wymagają docinania.  

Aby zapewnić rosnącej liczbie naszych klientów ten sam standard obsługi w ostatnim czasie zakupiliśmy dodatkowe 20 sztuk kontenerów o pojemności 36 m3. Teraz ich łączna ilość wynosi już 429 sztuk i  z całą pewnością będzie ich jeszcze więcej.

Rozwijamy się dla naszych klientów

Uzupełnieniem systemu kontenerów wielkogabarytowych są kontenery przeładunkowe typu „jeżyk”. To rozwiązanie umożliwia zbieranie odpadów bezpośrednio przy liniach produkcyjnych. Wypełnionego odpadem „jeżyka” można z pomocą standardowego wózka widłowego przetransportować do kontenera głównego.

Nie może zatem dziwić, że zainteresowanie tym typem kontenerów również rośnie. Właśnie dlatego liczba pojemników typu jeżyk wzrosła ostatnio o kolejne 55 sztuk i aktualnie wynosi już 1055.

Nawet największa liczba kontenerów nie spełni swojego zadania bez skutecznego systemu odbioru odpadu. Temu zadaniu ma sprostać nieustannie powiększana flota specjalistycznych pojazdów, które każdego dnia docierają  do naszych klientów.

Rozwijamy się dla naszych klientów

Wymiana doświadczeń i wiedzy.

Równie ważnym co zasoby sprzętowe elementem optymalnego zarządzania odpadami jest wiedza. Współpracując z dziesiątkami firm i dysponując wieloletnim doświadczeniem wiemy jak pomagać firmom i chętnie dzielimy się tą wiedzą.

Wśród naszych partnerów szczególnym uznaniem cieszy się program ECO BONUS, który uświadamia naszym klientom jak wielkie znaczenie dla całego procesu recyklingu ma właściwa segregacja odpadów już na terenie zakładu produkcyjnego. W ramach akcji ECO BONUS klienci, wypełniejący kontener odpadem PVC pozbawionym zanieczyszczeń powyżej 6 ton, mogą liczyć na dodatkowe korzyści i co najważniejsze przyczynić się do obniżenia emisji CO2. 

Rozwijamy się dla naszych klientów

Pozycję lidera na rynku przetwarzania odpadów PVC utrzymujemy dzięki stałemu rozwojowi i inwestycjom, dzięki którym nasi klienci mają pewność, że proponowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie z zachowaniem troski o środowisko naturalne.

Rozwijamy się dla naszych klientów


Wstecz