Back to Top

Wspólnie dla najmłodszych mieszkańców regionu

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że pracując w sektorze „zielonych” inwestycji możemy każdego dnia wspierać środowisko naturalne. Robiąc to nie zapominamy również o wspieraniu najmłodszych i często bardzo potrzebujących mieszkańców regionu. Dziękujemy, że nam w tym pomagacie!

Wspólnie dla najmłodszych mieszkańców regionu

Dbanie o środowisko, w którym żyjemy i pracujemy jest wpisane w filozofię firmy Metal-Plast od jej samego początku. Jako duży pracodawca w regionie czujemy się współodpowiedzialni za jego mieszkańców. Właśnie dlatego zawsze chętnie i aktywnie braliśmy udział w inicjatywach wspierających osoby potrzebujące oraz ekologię.

Wsparcie, na którym można polegać
Aktywność, z której jesteśmy szczególnie dumni dotyczy wieloletniej współpracy z wałbrzyską Fundacją Salvator, która wspiera rodzinne domy dziecka oraz przedszkola. Od 2007 Fundacja nieustannie pomaga dzieciom oraz młodzieży, która wymaga szczególnej opieki lub wywodzi się ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Decyzja o wsparciu Fundacji była jedną z łatwiejszych w historii naszej firmy. W tym roku mija 11 lat od kiedy współpracujemy z Fundacją na rzecz młodych mieszkańców regionu. Nasza pomoc nie ogranicza się jedynie do wsparcia finansowego. Każdego roku pracownicy firmy zmieniają się w Świętych Mikołajów, przygotowując a następnie wręczając prezenty.

Ten rok był szczególny ponieważ ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie mogliśmy wręczyć prezentów osobiście, tak jak w poprzednich latach i byliśmy zmuszeni ograniczyć się jedynie do wysłania paczek. Jednocześnie właśnie ta sytuacja uświadomiła nam jak wiele znaczy nawet niewielka pomoc w tak trudnym okresie.
Dziękujemy w imieniu podopiecznych Fundacji Salvator!

Wspólnie dla najmłodszych mieszkańców regionu

Nie wszyscy nasi klienci wiedzą, ale to również dzięki Nim podopieczni fundacji mogą liczyć na pomoc oraz wsparcie. Dzieje się tak ponieważ przekazywane przez nas sumy są związane z ilością otrzymywanego odpadu. Dzięki temu możemy w większym stopniu cieszyć się i dzielić sukcesem jaki firma osiągnęła w ciągu ostatnich lat. Zarówno za współpracę z nami, jak i wspieranie potrzebującej młodzieży serdecznie dziękujemy!

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu Fundacji na serwisie Facebook i wspierania wspólnie z nami celów, które realizuje. https://www.facebook.com/fundacjapomocydzieciomimlodziezysalvator


Wstecz