Back to Top

Współpraca, którą widać w Europie

Produkty i rozwiązania firmy Metal-Plast włączone do ekspozycji firmy WEBA w trakcie monachijskich targów BAU 2019 oraz poznańskiej BUDMY to kolejny dowód świetnej współpracy pomiędzy producentami, która rozwija się już od ponad 5 lat na arenie krajowej i europejskiej.

Początek roku to szczególnie ważny czas dla branży. Właśnie w tym okresie odbywa się wiele najbardziej rozpoznawanych w kraju i Europie imprez targowych, które dają producentom możliwość zaprezentowania nowych produktów i rozwiązań, o których głośno będzie w całym 2019.

ECO-TERM i profile transportowo-montażowe zalecane rozwiązania przy montażu okien

Współpraca, którą widać w Europie

W tym roku na monachijskim stoisku WEBA wyeksponowała okna w systemie VEKA Softline 82 o 7-komorowej budowie z potrójnym pakietem szklanym. Jako uzupełnienie własnej oferty firma zaprezentowała profil montażowy ECO-TERM, którego producentem jest Metal-Plast.

Współpraca, którą widać w Europie

Na tegorocznych targach BAU szczególną uwagę odwiedzających przykuło zastosowanie ECO-TERMU jako elementu izolującego podczas montażu rolet podtynkowych. Profil montażowy ECO-TERM łącząc się szczelnie z ramą okienną gwarantuje brak przewiewów i eliminuje problem zaciekania wody. To również bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i akustyczne układu okno-roleta-mur. Dla profili ECO-TERM o szerokości 82 mm – licującego z systemem okiennym VEKA Softline 82 – współczynnik U=0,46 W/(m2K). ECO-TERM w sposób doskonały uzupełnia bardzo dobre parametry systemu okiennego.

Współpraca, którą widać w Europie

ECO-TERM ma również zastosowanie do:

  • Montażu progów drzwiowych
  • Pod ramy okienne
  • Do montażu stolarki w warstwie docieplenia

Interesującym elementem stoiska firmy WEBA była również ekspozycja prezentująca różne warianty prawidłowego montażu okien, w zależności od zastosowanej stolarki oraz potrzeb Inwestora. Jej elementem były profile transportowo-montażowe:

  • AVAS, profil dedykowany do ciężkich okien i drzwi balkonowych umożliwiający zastosowanie metalowego wzmocnienia.
  • V3, nowej generacji profil o 7 –komorowej budowie i bardzo dobrych parametrach dotyczących nośności, szczelności i przenikalności cieplnej.

WEBA jest innowacyjnym producentem i dostawcą najwyższej jakości okien oraz drzwi powstających na bazie systemu VEKA, KOMMERLING i CKM. WEBA kładzie nacisk na wysokiej jakości wykończenie swoich produktów i prawidłowy montaż. Dużą uwagę koncentruje na produkcji okien dla budownictwa energooszczędnego. W swoim realizacjach ma również produkcję i montaże stolarki dla budownictwa pasywnego.

Współpraca, którą widać w Europie

Współpraca z firmą WEBA doskonale odzwierciedla filozofie firmy Metal-Plast – Klienci są w centrum naszej organizacji. Mamy świadomość, że doskonała współpraca z klientami to źródło naszego rozwoju. Dostarczamy produkty, które odpowiadają na zróżnicowane oczekiwania i potrzeby ich klientów. Produkty do montażu okien firmy Metal-Plast uzupełniają ofertę producentów stolarki okiennej i pozwalają w lepszym stopniu wyeksponować jej cechy.


Wstecz